Dovoluji si vás pozvat na

KURZ REGRESNÍ TERAPIE

Kurz je určen především pro alternativní kouče, mentory, poradce v rozvoji osobního růstu, maséry, numerology apod. ale také pro každého, kdo se intenzivně zajímá o duchovno, jemnohmotný svět, věci mezi nebem a zemí a touží si rozšířit své obzory.

Program

Portrét terapeutky Drahomíry Fikáčkové
  • Seznámení s regresní terapií (RT)
  • Správné vedení RT
  • Účinnost RT
  • Dotazy
  • Zvládnutí základní relaxační a meditační techniky
  • Dechová cvičení, harmonizace energetických center
  • Názorná ukázka průběhu regresní terapie vedená mnou
  • Praktická cvičení účastníků

Celý kurz je veden interaktivně ve spolupráci se všemi účastníky setkání. Teoretické části se prolínají s dechovými cvičeními, relaxačními pasážemi, praktickými ukázkami regresní terapie, dotazy účastníků a implementací jejich vlastní praxe pod mým osobním dohledem /statného ošetřovatele/.

Součástí kurzu je lehké občerstvení (káva, čaj, ovoce, sladkosti…). Oběd zajistím dle domluvy účastníků. Nocleh nezajišťuji! Vzhledem k energetické náročnosti daného tématu a individualitě každého účastníka je kurz určen pro velmi omezený počet maximálně čtyř osob! Doporučuji vzít si sebou blok, něco co píše, pohodlné bavlněné oblečení, šátek na oči, dobrou náladu a otevřené srdce.

Fotografie interiéru

Termíny kurzu

5. listopadu 2022

sobota - 9,00 až 17,00

6. listopadu 2022

neděle - 9,00 až 12,00

Místo konání

Oáza Alterna, Stodolní 21, Ostrava

Cena kurzu

4.900,- Kč
Platba na místě, nebo po domluvě na bankovní účet.

PŘED SAMOTNÝM ABSOLVOVÁNÍM KURZU JE S KAŽDÝM ZÁJEMCEM NUTNÝ VSTUPNÍ ROZHOVOR!

Zájemci o bližší informace a účast na kurzu mne prosím kontaktujte na níže uvedeném emailu, nebo telefoním čísle v sekci "kontaktujte nás".

Těším se na náš společný duchovní růst,
Vaše Draha, Oáza Alterna

KONTAKTUJTE NÁS

Objednejte se a změňte svůj život k lepšímu. Nabízíme různé druhy terapií, které přizpůsobujeme vašim potřebám a možnostem. Dopřát si u nás můžete také kosmetické ošetření pleti v podobě balíčků šitých na míru. Neváhejte a žijte radostný život!

Pokud byste nám cokoliv rádi sdělili, připomínky můžete vkládat na Google "Moje firma". Napsat Recenzi Je možné nás také kontaktovat na sociálních sítích, uvedených níže.