AKUPUNKTURA

Akupunktura je alternativní ozdravná terapie vycházející z principů Tradiční čínské medicíny. Její historie se traduje pět tisíc let nazpět! Pro hlubší pochopení pro práci s jehličkami je důležitý celostní pohled na fungování našeho organizmu, jako jedinečného soukolí, kde se vše navzájem ovlivňuje jak pozitivně tak i v negativním slova smyslu.

Volně přeloženo - akupunktura znamená vpichování jehel do energetických bodů na těle. Využívá se přitom vzájemného propojení jednotlivých meridiánů (drah), které fungují jako dokonalá dopravní síť, která rozváží zásoby nepostradatelných živin do všech buněk našeho organizmu.

Logo Oázy Alterna

Kosmetická „beauty“ akupunktura

"Vyzkoušejte kouzlo tradiční čínské medicíny"


Tradiční čínská medicína a konkrétně akupunktura má na východě tisíciletou tradici. Novým trendem v západních zemích se stala tzv. Beauty akupunktura, kterou využívá řada známých celebrit po celém světě. Beauty akupunktura patří k takzvaným Jang Šeng Fa metodám - pěstění života. Výsledkem je prokrvená, svěží, odpočatá pleť, zvýšení svalového tonusu v obličeji.

Dozvědět se více
Terapeut chystá klienta na zákrok
Logo Oázy Alterna

POSILUJÍCÍ AKUPUNKTURA

"Zbavte se potíží pomocí stimulace důležitých bodů"


Mnozí z vás, kteří o své zdraví dlouhodobě pečují a starají se průběžně o svou imunitu, se už jistě setkali s pojmem „akupunktura“. Ti odvážnější a zvědavější působení „zázračných“ jehliček nebo alespoň akupresuru (tlaková masáž energetických bodů) ve svém životě určitě někdy vyzkoušeli. Dnes se k těmto terapiím rádi pravidelně vracejí a to nejen, když jsou nemocní…

Dozvědět se více
Na dodání fotografie aktuálně pracujeme
Logo Oázy Alterna

AKUPUNKTURA UCHA

"Zbavte se potíží pomocí stimulace důležitých bodů"


Ušní akupunktura, neboli aurikuloterapie je diagnostické a terapeutické užití mikrosystému ušního boltce pro ozdravné účely. Více než 150 akupunkturních bodů na našem uchu mapuje celé tělo a jeho vnitřní orgány. Jsou obzvláště citlivé nebo bolestivé, pokud je v daném místě nějaký problém, jako jsou například - Bolesti pohybového aparátu, Nachlazení, Alergie, Migrény, Zažívací potíže, Úzkosti, aj.

Dozvědět se více
Postava ležící na boku, pohled na ucho

KONTAKTUJTE NÁS

Objednejte se a změňte svůj život k lepšímu. Nabízíme různé druhy terapií, které přizpůsobujeme vašim potřebám a možnostem. Dopřát si u nás můžete také kosmetické ošetření pleti v podobě balíčků šitých na míru. Neváhejte a žijte radostný život!

Pokud byste nám cokoliv rádi sdělili, připomínky můžete vkládat na Google "Moje firma". Napsat Recenzi Je možné nás také kontaktovat na sociálních sítích, uvedených níže.

+420 604 166 425
Drahomíra Fikáčková
IČO: 70232407
Vedená na magistrátu města Karviná