KOSMETIKA

Tělesná krása stále vede a je zcela v pořádku nechat se hýčkat. Naše pleť je denně vystavena toxinům a stresům v takové míře, že nedopřát jí péči, by bylo téměř „trestuhodné“. V Oáze Alterna vás čeká profesionální poradenství a ošetření pomocí luxusní kosmetiky.

Logo Oázy Alterna

BB Glow Treatment Therapy

"Kožní záře, nejnovější trend v kosmetických technologiích beauty péče"


BB Glow neboli „kožní záře“ je nejnovější trend v kosmetických technologiích beauty péče. Nabízí ošetření s okamžitým účinkem a viditelným výsledkem rozjasnění, omlazení a harmonizace pleti. Zlepšuje pokožku tváře, krku i dekoltu, sjednocuje její odstín, pomáhá odstraňovat drobné vrásky a neestetické zbarvení způsobené akné a stárnutím ovlivněného nejen věkem, ale také různými okolním vlivy toxického prostředí.

Dozvědět se více
Detail levé strany obličeje s okem
Logo Oázy Alterna

Kosmetické „Beauty“ terapie

"Dbejte o zdraví a péči své pleti"


Stejně, jako v životě není nic pouze černé nebo bílé, týká se to i stavu naší pleti. Její kvalita, vitalita, zářivost, pevnost a struktura jsou ovlivněny řadou vnějších i vnitřních faktorů. Stres, pracovní prostředí, toxiny, chronické onemocnění, psychická vyčerpanost, hormonální léčba, dlouhodobá medikace, genetické předpoklady atd. ovlivňují její stav a mohou být příčinou chronických a nevratných změn na naší pokožce.

Dozvědět se více
Terapeut natírá klientovi masku na obličej
Logo Oázy Alterna

Nedělní rituály krásy

"Včera neděle byla, včera byl hezký čas…"


Práce, domácnost, děti, kroužky, zahrada, nákupy, spousta drobných povinností, které zaberou moře času. Získat aspoň hodinku pro sebe v průběhu pracovního týdne? Prakticky nemožné! Všem ženám, které prostě nestíhají, nabízím jedinečnou možnost v podobě Nedělních „Beauty“ rituálů krásy a zdraví.

Dozvědět se více
Namalovaná žena ve vášni
Logo Oázy Alterna

Moje jednička Domiderm

“Tam, kde ruce nestačí“


Tři v jednom, tak by se dal stručně charakterizovat nový kosmetický přístroj Domiderm, na jehož vývoji zapracovali nadšenci české firmy, která se zabývá výrobou elektromagnetických přístrojů pro rehabilitační zařízení. Originalita Domidermu spočívá v kombinaci tří současně působících fyzikálních faktorů – pulzního magnetického pole, laseru a LED terapie.

Dozvědět se více
žena dělající opičky

KONTAKTUJTE NÁS

Objednejte se a změňte svůj život k lepšímu. Nabízíme různé druhy terapií, které přizpůsobujeme vašim potřebám a možnostem. Dopřát si u nás můžete také kosmetické ošetření pleti v podobě balíčků šitých na míru. Neváhejte a žijte radostný život!

Pokud byste nám cokoliv rádi sdělili, připomínky můžete vkládat na Google "Moje firma". Napsat Recenzi Je možné nás také kontaktovat na sociálních sítích, uvedených níže.

+420 604 166 425
Drahomíra Fikáčková
IČO: 70232407
Vedená na magistrátu města Karviná