TERAPIE

Naše „racio“ je schopno vnímat pouze viditelné a hmatatelné. Budete-li přemýšlet o svých problémech pouze mozkem, nikdy se skutečné příčiny nedoberete. V nevědomí jsou skryty nejvzácnější poklady, které pomocí terapií budeme objevovat a dávat jim pravou nevyčíslitelnou hodnotu.

Logo Oázy Alterna

„TAROT THERAPY"

"Tarotové doteky duše a srdce"


Tarot je starodávný systém založený na symbolických obrazech 78 tarotových karet. Prostřednictvím těchto symbolů spolu se silnou intuicí a napojením se na vesmírný „kanál“ a jemnohmotnou energii je možné porozumět příčinám a následkům náročných životních situací a hledat nejlepší cestu nebo východisko z vlastní temnoty duše, ze smutku, deprese, úzkostí, zlomeného srdce…

Dozvědět se více
Kafe se zápisníkem na posteli
Logo Oázy Alterna

„DETOX THERAPY"

"Očistná terapie"


Jste permanentně unavení, vyčerpaní, bez energie? Máte pocit životního vyhoření? Chybí vám štěstí, radost ze života? Trápí vás stres, bolesti, splíny, střídání nálad? Ztratili jste se v životě? Seznámím Vás s metodou, jak rychle a účinně načerpat ztracenou energii. Jak se postupně zbavovat nahromaděných stresů, toxinů, bloků, napětí ve vašem těle i mysli.

Dozvědět se více
Kafe se zápisníkem na posteli
Logo Oázy Alterna

REGRESS THERAPY

"Regresní hlubinná terapie"


Regresní terapie neboli regrese je účinná metoda, která pomáhá řešit vleklé zdravotní a psychické problémy a s tím spojené náročné životní situace. Cílem regrese je probudit naše nitro, naše vnitřní já, najít s jeho pomocí příčiny trápení a osvobodit se od nahromaděných traumat a bloků, které nám znepříjemňují a paralyzují život. Terapie je založená na využití tzv. vnitřní paměti, která obsahuje naprosto dokonalý a kompletní záznam celé naší existence. Jako „nahrávka“ všech příjemných ale také traumatizujících zážitků.

Dozvědět se více
Mysteriózní obrázek kamenů se zapadajícím sluncem
Logo Oázy Alterna

TALK THERAPY

"Mluvte, poslouchám, Ptejte se, poradím"


Lidové rčení říká, že dostat se do problému je snadnější než našetřit na nové boty. Jsem přesvědčena, že každý jedinec se ve svém životě může dostat do složité situace, která jej zcela nepřipraveného hodí přes palubu „normálního“ standardu do rozbouřeného oceánu… A člověče, plav, jak umíš. Záchranný kruh není vždy po ruce.

Dozvědět se více
Světlé kameny, poskládány na sebe

KONTAKTUJTE NÁS

Objednejte se a změňte svůj život k lepšímu. Nabízíme různé druhy terapií, které přizpůsobujeme vašim potřebám a možnostem. Dopřát si u nás můžete také kosmetické ošetření pleti v podobě balíčků šitých na míru. Neváhejte a žijte radostný život!

Pokud byste nám cokoliv rádi sdělili, připomínky můžete vkládat na Google "Moje firma". Napsat Recenzi Je možné nás také kontaktovat na sociálních sítích, uvedených níže.

+420 604 166 425
Drahomíra Fikáčková
IČO: 70232407
Vedená na magistrátu města Karviná