KOSMETIKA

Tělesná krása stále vede a je zcela v pořádku nechat se hýčkat. Naše pleť je denně vystavena toxinům a stresům v takové míře, že nedopřát jí péči, by bylo téměř „trestuhodné“. V Oáze Alterna vás čeká profesionální poradenství a ošetření pomocí luxusní kosmetiky.

Logo Oázy Alterna

Kosmetické „Beauty“ terapie

"Dbejte o zdraví a péči své pleti"


Stejně, jako v životě není nic pouze černé nebo bílé, týká se to i stavu naší pleti. Její kvalita, vitalita, zářivost, pevnost a struktura jsou ovlivněny řadou vnějších i vnitřních faktorů. Stres, pracovní prostředí, toxiny, chronické onemocnění, psychická vyčerpanost, hormonální léčba, dlouhodobá medikace, genetické předpoklady atd. ovlivňují její stav a mohou být příčinou chronických a nevratných změn na naší pokožce.

Dozvědět se více
Terapeut natírá klientovi masku na obličej
Logo Oázy Alterna

Akupresurní kosmetické brýle

"Odbourejte jemné vrásky, bolesti hlavy a psychické napětí"


Speciální terapeutické brýle, které si umí poradit nejen s jemnými vráskami, ale také s bolestí hlavy, očním tlakem, psychickým napětím apod. Jednotlivé jehličky jsou střídavě pokryty kovy: měď, železo, zinek, stříbro a nikl. Přiložením a akupresurním tlakem na partie kolem očí vzniká galvanický proud, jehož kladné účinky pro pleť jsou nesporné.

Dozvědět se více
Detail levé strany obličeje s okem
Logo Oázy Alterna

Nedělní rituály krásy a zdraví

"Včera neděle byla, včera byl hezký čas…"


Práce, domácnost, děti, kroužky, zahrada, nákupy, spousta drobných povinností, které zaberou moře času. Získat aspoň hodinku pro sebe v průběhu pracovního týdne? Prakticky nemožné! Všem ženám, které prostě nestíhají, nabízím jedinečnou možnost v podobě Nedělních „Beauty“ rituálů krásy a zdraví.

Dozvědět se více
Namalovaná žena ve vášni
Logo Oázy Alterna

Moje jednička Domiderm

“Tam, kde ruce nestačí“


Tři v jednom, tak by se dal stručně charakterizovat nový kosmetický přístroj Domiderm, na jehož vývoji zapracovali nadšenci české firmy, která se zabývá výrobou elektromagnetických přístrojů pro rehabilitační zařízení. Originalita Domidermu spočívá v kombinaci tří současně působících fyzikálních faktorů – pulzního magnetického pole, laseru a LED terapie.

Dozvědět se více
žena dělající opičky
Logo Oázy Alterna

Laserový Epilátor

"Dejte chloupkům sbohem a to jednou provždy!"


Trápí vás jemné chloupky nad horním rtem? Přerůstá vám obočí a neustálá depilace vám narušuje pleť? Obtěžuje vás věčné holení podpaží nebo třísel? Zarůstají vám chloupky pod kůži a způsobují nevzhledné pupínky? Všem těmto a dalším trápením s nevzhledným porostem vám pomohu vyřešit v salonu Oáza Alterna.

Dozvědět se více
Draha s epilátoem v ruce

KONTAKTUJTE NÁS

Objednejte se a změňte svůj život k lepšímu. Nabízíme různé druhy terapií, které přizpůsobujeme vašim potřebám a možnostem. Dopřát si u nás můžete také kosmetické ošetření pleti v podobě balíčků šitých na míru. Neváhejte a žijte radostný život!

Pokud byste nám cokoliv rádi sdělili, připomínky můžete vkládat na Google "Moje firma". Napsat Recenzi Je možné nás také kontaktovat na sociálních sítích, uvedených níže.