DOMŮ | MŮJ BLOG | POST 9

Sbírku našich „tatranek“, schovejme dnes pod zámek!

Milí přátelé, dovoluji si vám snad poprvé v životě postěžovat. Chytla jsem „virku“. Nesnáším tyhle blbé stavy! Vleklá únava, kašel, že si nemůžeš od plic ani zanadávat. Rýma, na kterou muži umírají. Všechno na sobě vás bolí a když už se vám nechce ani pro dvojku bílého do lednice, přepadne vás akutní panická ataka, že vám tu dobrotku v podobě výběru z hroznů zrecykluje další člen rodiny! Decentně bez vulgarizmů bych popsala svůj momentální zdravotní stav jako autentickou „ne – moc“.

Ptám se, proč zrovna já??? Já, čínský terapeut! Borka, která druhým radí, pravidelně se otužuje, lítá po horách jak motorová myš, zásobuje organizmus kolagenem, vitamíny a relativně zdravou stravou! Já, která nepohrdne dobrou slivovičkou na „spálení chrobáka“. Já, která medituji, relaxuji, miluji…

V pelíšku schovaná pod peřinkou, pokryta urousanými smotky toaletního papíru, umolousanými brýlemi, zauzlenými sluchátky, příbalovými letáky, v nichž jednomu z tisíce prorokují smrt, léčivými kříšťály, vybitým mobilem a dalšími berličkami, vytahujícími mě z v mé ne-mohoucnosti, pátrám po příčině a následku mého jiného stavu.

Budiž mi v těchto neutěšených chvílích útěchou a zároveň velkým zdviženým prstem, je fakt, že v tomhle dlouhodobě mdlém módu nejedu sama!

Marodí, dle mých informací a zpráv z širokého okolí, prakticky více či méně všichni. Počínaje mými věrnými a úžasnými zákaznicemi, přes jejich partnery, manžely, milence, děti, děti jejích dětí, rodiče, prarodiče, kolegy a kolegyně až po tchány a tchýně…

"Celý národ je teď marod!"

Můžeme svádět tento neuspokojivý zdravotní stav celé společnosti na sychravý podzim, oslabenou imunitu, krátké dny, dlouhé večery, tmu, stres, přepracovanost atd. Kdo chce psa bít, hůl si najde! Že?

Rozhodla jsme se zanalyzovat naše - vaše současné zdravotní problémy z hlediska psychosomatiky.

A hned mám jasněji!

  • Dráždivý kašel? Nedaří se nám tzv. „vykašlat“, odstranit z oblasti hrudníku akutní psychický problém.
  • Astma, zápal plic? Dlouhodobě v sobě dusíme něco zásadního, vleklého až chronického.
  • Bolesti hlavy? Máme plnou hlavu starostí, u kterých nevidíme do budoucna pozitivní řešení.
  • Únava? Tělo nám dává jasný pokyn. Odpočiň si, useber se, nejanči, nech věci plynout.
  • Bolest v krku? Hlásí potíže v komunikaci, neschopnost a strach vyjádřit se, říci svůj názor nahlas…

Poznali jste se? Alespoň v některém z příznaků určitě ano

Pátrám dál, proč právě teď na podzim jsou vibrace nemocnosti tak silné? Dle přírodních zákonů a orgánových cyklů (o tom jsem již psala) je samozřejmě na podzim nemocnost vyšší.

Jsem si však jistá, že jedním ze zásadních devastujících a dlouhodobých zdrojů našich zdravotních potíží tvoří média. Představují pro naši mysl a tělo aktivní sopku, chrlící do našeho vědomí i podvědomí žhavou lávu v podobě negativních emocí, zpráv, podprahových informací, založených na správně použitých frekvenčních vlnách a vibracích. Jejich misí je přesně zacílit na naše křehké a zranitelné podvědomí a programovat v nás destruktivní emoce v podobě úzkosti, strachu, bolesti, paniky, hrůzy a děsu. Nejsem „ajťák“ ani fyzik, ale o ovlivňování lidského mozku pomocí speciálních frekvenčních vln něco vím.

Sáhněme si do svého svědomí, jak automaticky a bezmyšlenkovitě ráno saháme pro „tatranku“ , zapínáme „bednu“ a začínáme den s lavinou nekonečných zpráv. Stejné návyky opakujeme po příchodu z práce. Vždyť je brzy tma! Nemůžeme ven, do přírody, tak co s načatým večerem? Málokdo si uvědomuje, že tato nevinně vyhlížející černá placatá kulisa s názvem televize se v našich rukou stává nebezpečnou zbraní s aktivní náloží děsů a běsů. To by přeci porazilo i koně! Přeji všem pevné zdraví!

Draha Fikáčková, Oáza Alterna

KONTAKTUJTE NÁS

Objednejte se a změňte svůj život k lepšímu. Nabízíme různé druhy terapií, které přizpůsobujeme vašim potřebám a možnostem. Dopřát si u nás můžete také kosmetické ošetření pleti v podobě balíčků šitých na míru. Neváhejte a žijte radostný život!

Pokud byste nám cokoliv rádi sdělili, připomínky můžete vkládat na Google "Moje firma". Napsat Recenzi Je možné nás také kontaktovat na sociálních sítích, uvedených níže.